PDA

View Full Version : İzmir'de ballbusting

delusion
10-24-2009, 06:49 AM
Tanıdığım ve büyük saygı duyduğum, hem sahibem, hem arkadaşım olan iki 24 yaşında mistressla izmirde ballbusting seansları düzenliyoruz. Gerçekten bu konuya ilgileriyle beni şaşırtan ve bana inanılmaz, bazen de dayanamayacağım kadar sert seanslar yaşatan bu sahibelerle seans yaşamak isteyen arkadaşların bu konunun altına mesajlarını bırakmalarını rica ediyorum. Seans öncesi her türlü ayrıntı konuşulup, sınırlarınız, zevkleriniz belirlenecektir. Ortam ve fiyat hakkında bilgi daha sonra verilecektir. Teşekkürler.

sweden_balls
10-24-2009, 04:32 PM
Buraya da geldik, hadi bakalım. Ben istanbuldayım şu an, ayrıntıları bana pm at

delusion
10-24-2009, 05:20 PM
siz istediğinizde bizimle burdan bağlantıya geçiniz. çok fazla pm geliyor. 1-2 saatlik seans fiyatı 200 TL. gerçekten niyetli olmayan arkadaşlar mesaj atmazsa seviniriz. her türlü sorunuz burdan yanıtlanacaktır

haspakaspa2
10-25-2009, 02:30 AM
bana mistress hakkında biraz bilgi verirsen daha iyi olur .
yaşı boyu tipi kilosu gibi benim için önemli olan konuladan biri de fiziği dış görünümü de önemli..

delusion
10-25-2009, 02:57 PM
1.64 boy. ela-kahverengi göz. gerçekten büyük göğüsler. büyük kalçalar. balık etli. 24 yaşında olduğunu da daha önceden belirtmiştim.

haspakaspa2
11-01-2009, 02:22 AM
ben çok çok istiyorum param da var ama bir türlü ne gizliliğine güvenebiliyorum bir de nelerle karşılaşacagımı bilemiyorum ne derece sağlıklı benim ilerdeki yaşamımı etkilermi:(( bilemiyorum karşıma cıkacak olan htunun kiim olduğu ne iş yaptığı bumnlar önemli

slave81
11-03-2009, 06:12 AM
tasaklarina tekme yemek icin parami vereceksin? oraya gelen sert bir tekme emin ol hayatini karartabilir.cok dikkatli olmali.hafif hafif vurmaktan bisey olmaz heralde :)

delusion
11-09-2009, 03:29 PM
sertlik sınırları ve acı eşiği seans öncesinde belirlenecek.
gizlilik bizim için de en önemli konu bu yüzden hiçbir endişeniz olmasın, seans bittikten sonra kişiler sohbet edecek ve evden çıkıldığında kimse birbirini tanımayacak.